Kogo promuje Orawskie Lato.

GM Kiedy tak przeglądam różne strony internetowe, zauważyłem, że tylko kilka portali pisze na temat tego, że w dniu 19.07.2015 r.(niedziela), na stadionie w Jabłonce gościli także uczestnicy VI Orawskiego Rajdu Motocyklowego, którego Organizatorem jest GM”ORAWA”. Przecież dzięki nim m.in., uroczystość Orawskiego Lata, nabiera jeszcze większego zainteresowania, którego szkoda by było zaprzepaścić na następne lata.

Jak się wielu orientuje, Grupa ta, jak mało, kto promuje nasz region na całym świecie. Wystarczy tylko obserwować ich stronę www.gm-orawa.com, a już wiadomo jak.

Dlaczego tutaj piszę tych kilka zdań? A no dlatego, że na stronie Gminy Jabłonka dotyczącej XXIV Orawskiego Lata, nie ma żadnej wzmianki ani też żadnego zdjęcia na temat tego, że byli tam motocykliści z różnych stron Polski, a także i Słowacji. Czy tak powinno to być? A może motocykliści są tam tylko niepotrzebnym dodatkiem, który przeszkadza. Z mojego punktu widzenia, albo trzeba ich docenić, albo im podziękować i powiedzieć „do widzenia”.

Myślę, że  zrozumieją to decydenci i podejmą odpowiednie decyzje.

Przepraszam, że właśnie na tym portalu to napisałem, ale nie ma możliwości tego napisać na stronie Gminy Jabłonka, bo tam nie ma komentarzy.

Pozdrawiam i nadal obserwuję.

Share This:

2 komentarze do artykułu “Kogo promuje Orawskie Lato.

Komentarze są zamknięte.

.