„Dezyderata” Górski Ośrodek Leczenia Uzależnień

 Przychodzi czas, kiedy dobre pomysły się odradzają. Po śmierci Pani Teresy założycielki  Polsko Amerykańskiego Centrum  Psychoterapii „Dezyderata” straciliśmy możliwość pomocy naszym, uzależnionym znerwicowanym bliskim, przyjaciołom, oraz dzieciom.

Jak już można było zauważyć, Centrum się odrodziło. Znaleźli się ludzie, którzy całą energię wkładają w przywrócenie pomysłu i udzielenie jak najlepszej profesjonalnej pomocy.  

W centrum oferowana jest  pomoc osobom dotkniętym różnymi uzależnieniami, u których współwystępuje depresja, nerwica lub lęki. Pomagamy również członkom rodzin tych osób. 

Działania obejmują prowadzenie Całodobowego Ośrodka Leczenia Uzależnień i Poradni. 

W progach Dezyderaty nasi Pacjenci znajdują empatię, zrozumienie i szacunek. Pozostają pod kompleksową opieką zespołu profesjonalistów. 

W ramach pobytu w Ośrodku pacjenci uczęszczają na zajęcia grupowe, mają indywidualne konsultacje z terapeutą i uczestniczą w treningu zachowań służących abstynencji. 

Częścią terapii są wycieczki i spacery, jazda na rowerze, pływanie, jazda na nartach, gra w siatkówkę, koszykówkę, piłkę nożną, wspólne spędzanie czasu i wymiana doświadczeń z osobami znajdującymi się na podobnym etapie życia… 

Gdy pobyt Pacjenta w Ośrodku dobiegnie końca, oferowana jest kontynuacja leczenia w ramach poradni czy prowadzonych warsztatów. Odległość miejsca zamieszkania od Ośrodka nie ma znaczenia- mamy zaprzyjaźnionych specjalistów rozrzuconych po całej Polsce. 

Zapraszamy do naszego Ośrodka położonego u podnóża Babiej Góry…

Razem z nami odkryj „jaki spokój można znaleźć w ciszy”…

Zapraszamy na DNI OWARTE Ośrodka:

 

Share This: